Testy dla firm

Szybki powrót pracowników do pracy po urlopie bez kwarantanny? Brak kwarantanny po powrocie z Ukrainy? To wszystko jest możliwe po wykonaniu testu na koronawirusa i otrzymaniu zaświadczenia z wynikiem negatywnym.

W niektórych sytuacjach obostrzenia związane z pandemią COVID-19 wymuszają na osobach wracających z urlopu zza granicy obowiązkową kwarantannę. Można jednak tę izolację od innych osób skrócić lub całkowicie wyeliminować, jeśli zrobi się test na koronawirusa. Dzięki temu pracownik wracający z zagranicznych wakacji (lub odwiedzający rodzinę na Ukrainie), może szybko wrócić do pracy, nie wydłużając okresu nieobecności przez dodatkowe dni kwarantanny.

Dbając o bezpieczeństwo firmy warto wykonać testy na koronawirusa dla pracowników. W ten sposób zapewniona jest ciągłość pracy, produkcji, wysyłek towaru, dowozu dostaw, ponieważ pracownicy nie trafiają niespodziewanie na kwarantannę.

Testy na koronawirusa dla pracowników w LAB CLINIC

Zapewniamy możliwie jak najszybsze wyniki (w zależności od ilości pacjentów w danej chwili):

  • test RT-PCR: do 48 godzin
  • szybki test antygenowy: kilkanaście minut
  • test na przeciwciała anty-SARS-CoV-2: do 48 godzin

Wykonujemy różne rodzaje testów na koronawirusa wykrywające istniejącą infekcję COVID-19 dla pacjentów z objawami koronawirusa, ale także dla tych bezobjawowych oraz testy wykrywające przeciwciała po przebyciu infekcji koronawirusa:

  • testy z wymazu (należy się do nich odpowiednio przygotować – więcej informacji tutaj https://testcovidkalisz.pl/czy-do-testu-na-koronawirusa-trzeba-sie-przygotowac):
  • test RT-PCR (99% skuteczności, rekomendowany przez WHO)
  • szybki test antygenowy (ok.90% skuteczności, natychmiastowy wynik)
  • test z krwi: przeciwciała anty-SARS-CoV-2, nie trzeba się specjalnie przygotowywać, nie trzeba być na czczo

Oferujemy możliwość uzyskania rabatów dla firm na testy na koronawirusa dla pracowników.

Zadzwoń, zapytaj, dostosujemy ofertę indywidualnie do ilości wykonywanych testów – 786 275 552 !

Badanie można wykonać w punkcie w Kaliszu na ul. Dobrzeckiej 57 czynnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 21:00 lub z dojazdem do pacjenta w Kaliszu i okolicach.