Test na koronawirusa w Kaliszu

Test na koronawirusa Kalisz

Pandemia, która ma miejsce od 2020 roku zdążyła wyrobić w nas nowe nawyki. Wszechobecne maseczki zakrywające nos i usta, a także dezynfekcja rąk oraz powierzchni zmniejszają ryzyko zarażenia koronawirusem. Jednak wszyscy doskonale wiedzą, że pomimo zachowania środków ostrożności wciąż można zachorować. Bywają sytuacje, kiedy trzeba wykonać test na koronawirusa, aby rozwiać wątpliwości. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz – czy jest to duże miasto, czy małe, mogłeś mieć kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Możesz przechodzić COVID-19 bezobjawowo i nawet o tym nie wiesz. Jeśli więc podejrzewasz, że znalazłeś się w pobliżu osoby zakażonej koronawirusem i chcesz mieć pewność czy jesteś zdrowy, powinieneś wykonać test na koronawirusa. Tylko w ten sposób zyskasz pewność, czy możesz swobodnie spotykać się z innymi ludźmi oraz przebywać w przestrzeni publicznej. W Kaliszu jako jedyni wykonujemy test na koronawirusa u pacjenta w domu lub firmie.

Szczególnie wskazane jest, aby zbadać się, gdy masz charakterystyczne objawy COVID-19:

  • Gorączkę, którą ciężko zbić
  • Duszący kaszel, problemy z oddychaniem
  • Brak węchu
  • Brak smaku

Bywa również, że konieczne jest wykonanie testu na koronawirusa po powrocie z zagranicznych wakacji, aby móc wrócić do pracy bez konieczności odbywania kwarantanny.

Gdzie w Kaliszu wykonam test na Covid-19?

Znalazłeś się w potrzebie, aby wykonać test na koronawirusa, ale nie wiesz gdzie w Kaliszu można go zrobić? Możesz podjechać do punktu czynnego codziennie od 8:00 do 21:00. Znajdziesz więc odpowiednią godzinę dla siebie. Pobrania materiału do testu na koronawirusa w Kaliszu wykonujemy na ul. Dobrzeckiej 57.

Jeśli nie chcesz przebywać w tłumie innych ludzi lub źle się czujesz i nie chcesz się przemieszczać, możemy wykonać test na koronawirusa w Twoim domu na terenie Kalisza i w okolicy miasta.

Jak się umówić na test na koronawirusa z dojazdem do pacjenta w Kaliszu?

Jeśli więc masz objawy COVID-19 lub pilnie potrzebujesz zaświadczenie z wynikiem testu na koronawirusa, zadzwoń już dziś i umów się na bezpieczne i wygodne pobranie materiału do testu na koronawirusa w punkcie w Kaliszu lub w Twoim domu. Oferujemy możliwość dojazdu do pacjenta, aby zaoszczędzić Ci stresu związanego z przemieszczaniem się w sytuacji podejrzenia zarażenia koronawirusem.

Do testu z wymazu (test RT-PCR rekomendowany przez WHO – 99% skuteczności lub szybki test antygenowy ok. 90% skuteczności) będziesz musiał się specjalnie przygotować, tzn. być na czczo, nie myć zębów ani nie płukać ust płynem do higieny jamy ustnej, nie ssać tabletek na ból gardła, nie palić papierosów itp. (więcej informacji na ten temat: https://testcovidkalisz.pl/czy-do-testu-na-koronawirusa-trzeba-sie-przygotowac)

Do testu na przeciwciała anty-SARS-CoV-2 nie musisz się przygotowywać, ponieważ jest to pobranie krwi (nie trzeba być na czczo).

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń: 786 275 552, chętnie pomożemy i umówimy Cię w dogodnym terminie (punkt pobrań do testu na koronawirusa w Kaliszu jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 21:00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *